Inlay Onlay Endokorona

19 marca 2019 - 20 marca 2019

Inlay – Onlay – Endokorona wskazania: kiedy odbudowa pośrednia a kiedy bezpośrednia.
Zasady preparacji pod pośrednie uzupełnienia adhezyjne. Niezbędne instrumentarium.
Deep Margin Elevation czy wydłużenie chirurgiczne lub ortodontyczne? Wskazania. Ograniczenia. Zasady. Korzyści i wady każdej z metod.

Prowadzenie: lek. stom. Monika Dzieciątkowska

Masy wyciskowe. Techniki wyciskowe.

• Izolacja pola protetycznego koferdamem.
  • Rozwiązywanie problemów: dopasowanie nie pasującego nakładu.
  • Cementowanie adhezyjne – protokół osadzania prac kompozytowych i ceramicznych.

Przegląd materiałów, z których wykonywane są prace adhezyjne. Materiał a przypadek. Techniki CAD/CAM w stomatologii rekonstrukcyjnej.

Stawiamy na praktykę!! Wszystko, czego dowiesz się w części teoretycznej – przećwiczysz przy mikroskopie! Wykonasz preparację oraz cementowanie pracy adhezyjnej w mikroskopie!!

Cena kursu: 3950 zł /przy zapisie na kurs co najmniej miesiąc przed terminem 3650 zł

Start:
19 marca 2019